Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://kopiareczka.pl

Administratorem Twoich danych jest kopiareczka.pl Adam Skobiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Brązowej 86/2U, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9552037572, REGON:320399520. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: biuro@kopiareczka.pl. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych”.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Ciasteczka
Ciasteczka niezbyt nas interesują (chyba, że masz czekoladowe w kuchni… ;). Nie profilujemy strony, nie będziemy nękać Cię reklamami.

Osadzone treści z innych witryn
Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (mapa Google z zaznaczonym adresem naszej siedziby). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Poza powyższym nie wrzucamy treści z zewnętrznych witryn i nie przemycamy odsyłaczy do zewnętrznych stron. Mało jest takich firm jak nasza -nieprawdaż?

Cele przetwarzania danych
Podane przez Ciebie dane osobowe wysłane mailem lub podane telefonicznie będą przetwarzane w następujących celach:
-przedstawienia oferty handlowej,
-wykonania umowy kupna-sprzedaży usługi (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy),
-finansowo-księgowych, przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
-obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
-prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@kopiareczka.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, jednak pozwala nam na przedstawienie oferty dedykowanej oraz ułatwia kontakt i rozmowy nt. oferowanych produktów.

Ponadto w celach statystycznych i bezpieczeństwa nasz serwer gromadzi adresy IP, czas odwiedzenia wytryny, rejon adresu IP z którego odwiedzano naszą stronę.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.